Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/u/u7617590/www/rhckcykel.com/wp-content/plugins/image-watermark/image-watermark.php on line 102
RHCK mtb RACE
Close

RHCK mtb RACE

ANMÄLANINBJUDANPMRESULTATBANAN– BILDER

VÄLKOMMEN TILL OSS LÖRDAGEN 19/8 – 2017

Parkeringsplatser och uppställning för husvagn/husbil (här)

Frågor, ring eller maila Martin Nordgren

Mobil 0725-180 675 eller mail[@]rhckcykel.com

 

KARTA LOOP   –   KARTA 1.2 KM   –   KARTA 2.7   –   KARTA 3.5 KM

Får du ingen faktura eller svårt att få igenom anmälan på swecycleonline?

Skicka ett mail till mail@rhckcykel.com med följande:

  • Namn
  • Efternamn
  • Förening/klubb
  • Klass
  • Startnummer (gäller fasta nummer)
  • Licensnr
  • Chipnummer

Swisha anmälningsavgiften till  1232149573, ange namn, klass & chipnummer som meddelande.

Klass Starttid Varv/km Startloop Prisutdelning
Teknikprov P & F 10-12 09:30 – 11:30
                      H sport (motion)   09:30 2 x 2,7 600m Lottade priser
                D sport (motion)     09:30 2 x 2,7 600m Lottade priser
                      Nybörjare 6–7       10:00 10 min 600m Vid målgång
                Nybörjare 8- 10 10:20 15 min 600m Vid målgång
                      H Senior 11:00 4 x 3,5 600m Ca 13:15
H 40 11:03 4 x 3,5 600m Ca 13:15
H 50 11:06 4 x 3,5 600m Ca 13:15
                H 60  11:09 4 x 3,5 600m Ca 13:15
P 10 – 12 12:00 2 x 2,7 600m Ca 13:15
F 10 -12 12:03 2 x 2,7 600m Ca 13:15
U Sport 12:06 1 x 2,7 600m Vid målgång
            D Elit                     12:40 5 x 3,5 600m Ca 16:30
              D Junior                12:40 5 x 3,5 600m Ca 16:30
                D 30                       12:40 5 x 3,5 600m Ca 16:30
D 40 12:43 4 x 3,5 600m Ca 16:30
D 50 12:43 4 x 3,5 600m Ca 16:30
            H Elit                     14:00 6 x 3,5 600m Ca 16:30
            H Junior                14:00 6 x 3,5 600m Ca 16:30
            H 30                      14:00 6 x 3,5 600m Ca 16:30
            P 15-16                 15:10 4 x 3,5 600m Ca 16:30
              F 15-16                 15:10 4 x 3,5 600m Ca 16:30
P 13-14 15:13 3 x 3,5 600m Ca 16:30
F 13-14 15:13 3 x 3,5 600m Ca 16:30

 

ANMÄLDA UPPDATERAD 2017-08-12 09:44

NAMN EFTERNAMN KLUBB KLASS CHIPNUMER
Frida Lindén Cykelklubben Master Damer 40 GS-97753
Carina Börjesson Åstorps Cykelklubb Damer 50 TF-24920
Åsa Erlandsson Varbergs Mountain Bike Club Damer Elit HK-62312
Ella Holmegård Mölndals Cykelklubb Damer Junior NZ-71866
Ella Johansson Varbergs Mountain Bike Club Flickor 10-12 RK-19304
Lovis Minfors IK Trasten Flickor 10-12 LH-58352
Annie Johansson Varbergs Mountain Bike Club Flickor 13-14 RH-46553
Elsa Strand Kvänums Idrottsförening Flickor 13-14 kv-62822
Magnus Kullberg Rävlanda/Hindås Cykelklubb Herrar 30 GP-35587
Fredrik Funk Mariestadcyklisten Herrar 30 SW-61990
Philip King Rävlanda/Hindås Cykelklubb Herrar 40

SAKNAS

Anders ljungblad AXA Sports Club Herrar 40 FV-70725
Calle Nelson Eksjö Cykelklubb Herrar 40 RK-58659
Göran Johansson Idrottsklubben Hakarpspojkarna Herrar 50 GT-15493
Magnus Thomasson Ulricehamns Cykelklubb Herrar 60 SW-57116
Benny Andersson Åstorps Cykelklubb Herrar 60 TH-44320
Fredrik Ferm Uddevalla Cykelklubb Herrar Elit KT-62245
David Kangas Uddevalla Cykelklubb Herrar Elit NK-75766
Michael Andersson Enköpings Cykelklubb Herrar Elit LH-85702
Emil Backlund Cykelklubben Master Herrar Elit NF-49785
Jonathan Nilsson Swesports Cykelklubb Herrar Junior LS-13636
Johan Edwardh Rävlanda/Hindås Cykelklubb Herrar Senior GS-32842
Jimmie Andersson Idrottsföreningen Rigor Herrar Senior LR-40268
Mikael Strand Kvänums Idrottsförening Herrar Senior GX-48547
Måns Fernström Idrottsföreningen Rigor Herrar Senior RH-61724
Peter Dahlquist Idrottsföreningen Rigor Herrar Senior

SAKNAS

Tomas Gustafsson IK Trasten Herrar Senior SR-04959
Mikael Ek Mariestadcyklisten Herrar Senior PR-66101
Fredrik Svensson Rävlanda/Hindås Cykelklubb Herrar Sport  
Pixie Svensson Rävlanda/Hindås Cykelklubb Nybörjare Flickor 6  
Linnea Andersson Idrottsföreningen Rigor Nybörjare Flickor 8  
Tilde Elofsson Mjölby Cykelklubb Nybörjare Flickor 9  
Junis Persson Varbergs Mountain Bike Club Nybörjare Flickor 9  
Vincent Björklund Skövde Cykelklubb Nybörjare Pojkar 7  
Erik Edwardh Rävlanda/Hindås Cykelklubb Nybörjare Pojkar 8  
Oliver King Rävlanda/Hindås Cykelklubb Nybörjare Pojkar 8  
Hugo Lambert Rävlanda/Hindås Cykelklubb Nybörjare Pojkar 8  
Maximilian Svensson Rävlanda/Hindås Cykelklubb Nybörjare Pojkar 9  
Gustav Andersson Idrottsföreningen Rigor Nybörjare Pojkar 9  
Jonathan Byrö Nordgren Rävlanda/Hindås Cykelklubb Pojkar 10-12 GS37196
William King Rävlanda/Hindås Cykelklubb Pojkar 10-12

SAKNAS

Edvin Lundström Mölndals Cykelklubb Pojkar 10-12 PT-21530
Hugo Persson Varbergs Mountain Bike Club Pojkar 10-12 KX-67570
Rasmus Lindén Cykelklubben Master Pojkar 10-12 RT-67819
Vidar Karlsson Varbergs Mountain Bike Club Pojkar 10-12 GZ-79679
Olle Isaksson Alingsås Sportsclub Pojkar 10-12 RG-69614
Algot Johansson Varbergs Mountain Bike Club Pojkar 10-12 RH-12072
Nils Johansson Idrottsklubben Hakarpspojkarna Pojkar 10-12 HN-74422
Edvin Elofsson Mjölby Cykelklubb Pojkar 10-12 NZ-22609
Lucas Bergenholtz Anderstorps Orienteringsklubb Pojkar 10-12 RN-40453
Erik Andersson Skövde Cykelklubb Pojkar 10-12 SN-68535
Sixten Sjöberg Borås Cykelamatörer Pojkar 10-12 NF-36788
Emil Pantzare Borås Cykelamatörer Pojkar 10-12 SS-35467
Joel Larsson Borås Cykelamatörer Pojkar 10-12 RK-14073
Filip Pantzare Borås Cykelamatörer Pojkar 10-12 FR-38809
Victor Hedeås Varbergs Mountain Bike Club Pojkar 10-12 PS-73984
Anton Ljung IF Hallby Skid o Orienteringsklubb Pojkar 13-14 FR-70497
Elias Lindén Cykelklubben Master Pojkar 13-14 PZ-24269
Simon Kleveros-Landén Trollhättans Skid o Orienteringsklubb Pojkar 13-14 PH-18103
William Carlek IF Hallby Skid o Orienteringsklubb Pojkar 13-14 GL-02943
Axel Persmeen IF Hallby Skid o Orienteringsklubb Pojkar 13-14 RN-20024
Edvin Hagberg Kvänums Idrottsförening Pojkar 13-14 KF-10253
Edwin Hasselblad Kvänums Idrottsförening Pojkar 13-14 HT-05353
Noa Lundh Almby Idrottsklubb Pojkar 13-14 HV-29464
Fredrik Silverbåge Cykelklubben Master Pojkar 13-14 GL-96599
Fredrik Martinsson Alingsås Sportsclub Pojkar 15-16 CN-74966
Olle Sparrmark Borås Cykelamatörer Pojkar 15-16 NF-78331
Ludvig Porseteg Tullinge Sportklubb Pojkar 15-16 RF-51542
Axel Sävenlund Borås Cykelamatörer Pojkar 15-16 RP-47954
Felix Petersson Mölndals Cykelklubb Pojkar 15-16 NH-54660
Erik Zälle Skövde Cykelklubb Pojkar 15-16 NF-05173
Oscar Lind Uddevalla Cykelklubb Pojkar 15-16 KF42797
Oscar Eriksson Varbergs Mountain Bike Club Pojkar 15-16 KG-64690
Felicia Edwardh Rävlanda/Hindås Cykelklubb Ungdom Sport  
Albin Minfors IK Trasten Ungdom Sport  

 

X
Video Sesso | PORNO XXX